Contact

Locatie Oosterlicht Nieuwegein

Oosterlicht College Nieuwegein

Dieselbaan 10
3439 MV Nieuwegein

Postbus 1100
3430 BC Nieuwegein

Tel: 030 600 48 00
(bereikbaar tussen 07.30 en 16.30 uur)

E-mail: post@oosterlicht.nl

Verhuur: klik hier

Stel een vraag

Schoolleiding

Dhr. dr. W. Abrahamse MSc (rector)
Tel. 030 – 600 48 05
E-mail: w.abrahamse@oosterlicht.nl
E-mail directiesecretaresse mw. P. Lems: p.lems@oosterlicht.nl

Mw. mr. D.A. van der Hulst (directielid en plv. rector)
Tel. 030 – 600 48 35
E-mail: d.vanderhulst@oosterlicht.nl

Mw. L. Scheffers (directielid en locatiedirecteur Vianen)
Tel. 0347 – 32 56 20
E-mail: l.scheffers@oosterlicht.nl

SECTOR VMBO

Sectoradministratie/sectorpost vmbo
Tel: 030-600 48 30
E-mail: vmbo@oosterlicht.nl

Coördinator leerlingzaken leerjaar b1c, b1d, b1e, b2b, b2c
Mw. R. Wiederholdt
T 030 – 600 48 39
E-mail: r.wiederholdt@oosterlicht.nl

Coördinator leerlingzaken lwoo leerjaar 1 en 2
Dhr. J.H. Wieleman
Tel: 085 – 78 22 567
E-mail: j.wieleman@oosterlicht.nl

Coördinator leerlingzaken leerjaar t1a, t1b, t2a, t2b, t2c
Dhr. J. Matthys
Tel: 030 – 600 48 39
E-mail:j.matthys@oosterlicht.nl

Coördinator leerlingzaken leerjaar h1a, t1c, t1x, t1e, t2e, t2x
Mw. P. van Leeuwen
Tel: 030 – 600 48 39
E-mail: p.vanleeuwen@oosterlicht.nl

Coördinator leerlingzaken leerjaar 3 en 4 Economie & Ondernemen (E&I)
Dhr. B. van Maanen
Tel: 030 – 600 48 84
E-mail: b.vanmaanen@oosterlicht.nl

Coördinator leerlingzaken leerjaar 3 en 4 Media & ICT (M&I)
Mw. L.M. Huser
Tel: 085 – 78 22 436
E-mail: l.huser@oosterlicht.nl

Coördinator leerlingzaken leerjaar 3 en 4 Sport & Evenementen (S&E)
Dhr. G.M. Tremus
Tel: 085 – 78 22 578
E-mail: g.tremus@oosterlicht.nl

Coördinator leerlingzaken tl 3
Dhr. S. Brouwer
Tel: 030 – 600 48 00
E-mail: s.brouwer@oosterlicht.nl

Coördinator leerlingzaken tl 4
Mw. E. van Leeuwen
Tel: 030 – 600 48 75
E-mail: e.vanleeuwen@oosterlicht.nl

Afdelingsleider tl/havo 1 en 2
Mw. S. van Maanen
Tel: 030-600 48 31
E-mail: s.vanmaanen@oosterlicht.nl

Afdelingsleider leerjaar b/k/t 1 en 2, Lwoo b/k/t 1 en 2
Mw. H. van Nimwegen
Tel: 030-600 48 17
E-mail: h.vannimwegen@oosterlicht.nl

Afdelingsleider leerjaar 3 en 4 theoretische leerweg (tl)
Mw. A.J.A. Lemcke-Valk
Tel: 030-600 48 33
E-mail: j.lemcke@oosterlicht.nl

Afdelingsleider leerjaar 3 en 4 basis en kader (b/k)
Mw. R.N.D.M. Pet-Cools
Tel: 030-600 48 34
E-mail: r.pet@oosterlicht.nl

SECTOR HAVO/VWO

Eerste fase (onderbouw klas 1, 2 en 3)
Sectoradministratie/sectorpost havo/vwo
Tel: 030-600 48 20
E-mail: eerstefase@oosterlicht.nl

Tweede fase (bovenbouw klas 4, 5 en 6)
Sectoradministratie/sectorpost havo/vwo
Tel: 030-600 48 40
E-mail: tweedefase@oosterlicht.nl

Coördinator leerlingzaken havo/vwo 1
Mw. C.J.D. Hes
Tel: 030 -600 48 26
E-mail: c.hes@oosterlicht.nl

Coördinator leerlingzaken havo/vwo 2
Mw. C. van Leeuwen
Tel: 030-600 48 91
E-mail: c.vanleeuwen@oosterlicht.nl

Coördinator leerlingzaken havo 3
Dhr. T.H. Gerritsen
Tel: 030-600 48 91
E-mail: t.gerritsen@oosterlicht.nl

Coördinator leerlingzaken havo 4
Mw. R.P.M. Goes
Tel: 030-600 48 69
E-mail: r.goes@oosterlicht.nl

Coördinator leerlingzaken havo 5
Dhr. drs. G. Wesselo
Tel: 030-600 48 69
E-mail: g.wesselo@oosterlicht.nl

Coördinator leerlingzaken vwo 3 en 4
Mw. K. van Amerongen
Tel: 030-600 48 91
E-mail: k.vanamerongen@oosterlicht.nl

Coördinator leerlingzaken vwo 5 en 6
Mw. drs. K.V. Keijzer
Tel: 030-600 48 44
E-mail: k.keijzer@oosterlicht.nl

Afdelingsleider havo/vwo 1 en 2
Mw. drs. J.H. Kooyman
Tel: 030-600 48 72
E-mail:j.kooyman@oosterlicht.nl

Afdelingsleider havo 3, 4 en 5
Dhr. W.R. van den Berg, MA
Tel. 030-600 48 42
E-mail: w.vandenberg@oosterlicht.nl

Afdelingsleider vwo 3, 4, 5 en 6
mw. drs. M.G. Lindenburg
Tel: 030-600 48 45
E-mail: m.lindenburg@oosterlicht.nl

Webredactie

E-mail: webredactie@oosterlicht.nl