Personeelslijst

Eigentijds onderwijs. Dat geven wij.

Zoeken...

Abr

W. Abrahamse

Rector
Ab

A.W.A. Alblas

Godsdienst/Levensbeschouwing
Am

K.A. van Amerongen

Geschiedenis, Coördinator Leerlingzaken V3 &V4
As

A.P.W. Andriessen

Frans
Ag

G.H. Arkema

Wiskunde, Lichamelijke opvoeding, Rekenen
Afr

F.P. van Asch

Concierge
Bk

H.L.H. van Baars

Muziek
Ker

B. Bakker

Conciërge
Ba

M.J.A. Bakker

Beeldende vakken, Kunst (beeldende vorming), Kunst (drama), Tekenen
Bc

G. Bal

Natuur-/scheikunde
Bal

K.G.M. Balvers

Zorgcoordinator
Bw

A. Bavarsad

Wiskunde
Bn

W.R. van den Berg

Afdelingsleider H3 t/m H5
Bo

L. van den Berg

Dramatische expressie
Brg

S.S. van den Berg

TOA Biologie
Est

E. Bergkotte

Lesassistent
Bi

M.A.W. van Beusichem

Handvaardigheid, Beeldende vakken
By

R. Blonk

Biologie
Bl

E.P. Bollebakker

Grieks, Latijn, Klassieke Culturele Vorming
Bpe

P.H. Bot

Concierge
Bov

M. Boverhof

Avondconcierge
Bra

G.S.M. Brand-Scholten

Financieel medewerker
Bf

M. Brans

Remedial Teacher
Bri

H.S.N. van den Brink

Beleidsmedewerker
Br

S. Brouwer

Lichamelijke opvoeding, Coördinator Leerlingzaken T3
Pb

S.M. van Bruchem

Maatschappijleer
Bm

E.L. Burgman

Culturele en Kunstzinnige Vorming, Tekenen
Cn

N.J.J.J. Comans

Wiskunde, Mens & Maatschappij
Rey

P. Cornelisse

Magister, Leerlingadministratie
Df

F.A. van Dalen

Wiskunde
Dt

T. van Dam

Dramatische expressie
Da

A.A.K. Dingemanse

Engels, Cambridge Engels
Dn

M. van Dongen

Nederlands
Do

R.F. van Dongen

Engels
Db

B.M. Duijts

Biologie & NLT
Du

B. Duinsbergen

Wiskunde, ICT, Coördinator Rekenonderwijs VMBO, Coördinator Leerlingzaken VMBO leerjaar 3 en 4 ICT
Dub

B.J. Duncker

Sectorassistent H/V
Pos

E.S. Post-van Eck

Rekenen, Sectorassistent H/V
Em

M.S. van Eck

Nederlands
Boa

A.G. Bos-van Egdom

Backofficemederker/Sectorsecretaresse
Ef

F.J. Eggen

Engels
Ea

A. Eijpe

Godsdienst/Levensbeschouwing
Es

S.E.M. van Esch

Handvaardigheid, Tekenen, CKV
Pts

M. Peters-van Ewijk

Mediathecaris
Fmi

M. Fokkelman

Lesassitent LWOO Onderbouw
Gan

A. de Gans

Verzuimcoördinator
Ge

B.H.C.M. Geerts

Cambridge Engels, Remedial teacher
Gw

W.H. de Geit

Duits
Gy

T.H. Gerritsen

Lichamelijke opvoeding, Coördinator Leerlingzaken H3
Gb

E.G.F.P.C. Giero

Techniek, Beeldende vakken, Science, Kunst & Cultuur
Gs

R.P.M. Goes

Economie, Management en Organisatie, Coördinator Leerlingzaken H4
Gm

M.R. Gouw

Aardrijkskunde
Ga

F.R.A. de Graaf

Natuur- en scheikunde, Scheikunde
Grf

E.E. de Graaf

Concierge
Cha

C.M. Groenen

Receptioniste/Telefoniste
Gj

J.A.J. de Groot

Wiskunde
Gt

M. de Groot

Handvaardigheid, Beeldende vakken, Expressieklascoördinator
Gl

L.M.J. Groot

Coördinator Passend Onderwijs
Ht

T.H. de Haas

Techniek
Hac

C.W. Hack

Begeleider Passend Onderwijs en Intern begeleider LWOO
Hh

L.W. van der Ham

Frans
Hs

C.E.M. Harmsen

Nederlands
Hu

I.E. Hartman

Handvaardigheid, Tekenen, Beeldende vakken
Ha

J. Has

Godsdienst/Levensbeschouwing, Geschiedenis
Has

H.A.S.M. al Hasni

systeembeheerder
Ths

T.M. van Hasselt

Mediathecaris
Hb

B.H.E.M. ten Have

Godsdienst/Levensbeschouwing
He

J. Heidema

Wiskunde
Hk

A.A. Hendriks

Engels
Hr

O.D. Hermsen

Scheikunde, Natuur Leven en Techniek
Hd

C.J.M. Hes

Biologie, Natuur Leven en Techniek
Hom

M. van de Hoef

Directiesecretaresse/Backoffice medewerker
Hof

P. van 't Hof-Gout

Onderwijsassistent
Hm

M. Hogendoorn

Kunst Beeldend, Kunst Algemeen, CKV, CKV coördinator
Hc

M.C. Holwerda

Frans
Hul

D.A. van der Hulst-Raap

Directeur Vmbo
Hl

L.M. Huser

Nederlands
Yb

A.J. van IJperen

Engels
Ise

M.B. Isenia

Systeembeheer, Helpdesk, Topdesk
Ja

S.C. Janatti

Dramatische expressie
Jaj

J. Jansen

Natuur/Scheikunde
Je

E. Jansen

Aardrijkskunde
Jj

J. Janssens

Muziek
Jch

L.J.M. Jochems

TOA Natuurkunde
Jo

F. de Jong

Nederlands
Jb

R.H. de Jong

Engels
Js

S.J. Jonkhoff

Engels
Kd

D. Karadavut

natuur-/scheikunde
Ke

W.P.M. Keesom

Aardrijkskunde, Schoolopleider
Ky

K.V. Keijzer

Duits, Coördinator Leerlingzaken V5/V6, Leerlingbegeleider H/V
Blo

W.H. Bloem-van Kesteren

Coördinator Maatschappelijke Stage, Examencommissie vmbo, Schoolopleider MBO stagiaires
Kz

W.J.W. Ketelaar

Aardrijkskunde
Ku

A.J.F. Kluen

Godsdienst
Ka

A.L.R. Kommeren

Natuur-/scheikunde
Ks

P.S.M. Konersmann

Wiskunde
Kx

L.A. Kool

Maatschappijleer
Kc

C. Kooman

Frans
Kj

J.H. Kooyman

Afdelingsleider H/V 1 en 2, Leraar Duits
Kri

M.P. von Kriegenbergh

Systeembeheerder
Kp

J.J.M. van der Kuip

Wiskunde, Natuur Leven en Techniek, Toetscoördinator
Kv

drs. G.E.C.M. Kunne

Grieks, Latijn, Klassieke Culturele Vorming
Laa

E. van der Laan

Handvaardigheid, Beeldende vakken, Techniek
Ls

C.P. de Laat

Geschiedenis, Mens & Maatschappij
Jan

C.E. Jansen van 't Land

Hoofd Concierge
Lz

F. Lazaar

Frans, Leerlingbegeleider H/V
Ln

M.L. Leene

Lichamelijke opvoeding, SDV
Lw

E. van Leeuwen

Nederlands, Coördinator Leerlingzaken T4
Le

C. van Leeuwen

Lichamelijke opvoeding, Coördinator Leerlingzaken H/V 2
Lp

P.C. van Leeuwen-Scheel

Engels, Coördinator Leerlingzaken T1c/T1e/T1x/T2e/T2x
Lc

A.J.A. Lemcke-Valk

3TL en 4 TL, Leraar Nederlands
Lem

P.A. Lems

Directiesecretaresse
Laa

A.J. van Lente

Nederlands
Li

M.G. Lindenburg

Afdelingsleider VWO 3/4/5/6
Lin

N.A.H. van Lint

Duits
Loo

G.M. van Loon

Zorgcoördinator
Ld

D. Luijten

Techniek
Lr

A.V. Löwer

Economie
Mp

J.E. van het Maalpad

Economie, Management en Organisatie
Xx

S. van Maanen

Afdelingsleider Vmbo Tl1 & Tl2
Mn

B. van Maanen

Handel en administratie, Economie, Coördinator Leerlingzaken VMBO leerjaar 3 en 4 H&A
Mj

R.A.C. Majoor

Aardrijkskunde
My

C.F.A. Malta

Geschiedenis
Mx

J.E. Mannak

Dramatische expressie, Kunst (drama), Lichamelijke opvoeding
Ma

J.T. Matthys

Geschiedenis, Coördinator Leerlingzaken T1a/T1b/T2a/T2b/T2c
Me

M. Meijer

Lichamelijke opvoeding, Bewegen Sport en Maatschappij, Decaan H3/H4/H5
Md

D.C. Meijer

Aardrijkskunde, Decaan VMBO
Mes

S. Meijer

Begeleider Passend Onderwijs
Mer

P.A.A.M. Mertens

Studieruimtebegeleider
Mi

P.K. Mesman

Biologie
Sc

L.M. Schutte-van der Meulen

Wiskunde, Schoolopleider
Moo

M.E.W. Moed

Rekenen
Mo

J. van der Molen

Beeldende vakken, Cultuurcoördinator
Mh

C. van der Molen

Natuurkunde
Mon

J.M. Monrooij-Stijlaart

Sectorassistent H/V
Nj

J.J.M. Neefjes

Frans
Nev

R. Nevenzeel

Concierge
Nm

M. Nijhoff

Biologie
Nw

H. van Nimwegen

Afdelingsleider BT1/BT2/Lwoo BT1/Lwoo BT2, Leraar Mens & Maatschappij
oom

M. Oosterveld

Onderwijsassistent
Oos

A.J. Oosthuizen

Administratief assistent
On

M. Oostveen

Wiskunde, Intern begeleider
Oll

M. Ouallil

Concierge
Hda

D. Heusinkveld-den Ouden

TOA Scheikunde
Oc

C. den Ouden

Nederlands
Oud

A. van Oudheusden

Leerlingbegeleider VMBO
Psn

J.H. van Paassen

Onderwijsassistent
Pa

S.P. Pantschevski

Duits
Pp

P.S. Pardieck

Wiskunde/NLT
Pz

H.L. ten Pas

SDV, Lichamelijke Opvoeding
Pr

R.N.D.M. Pet-Cools

Maatschappijleer
Ps

M.J.H. Peters

Engels
Pt

J.A.M. Peters

Ict-route, Rekenen, Examensecretaris
Ph

J. Pothof

Geschiedenis
Pd

D. Pouw

Lichamelijke opvoeding
Pk

S. Pulles

Natuurkunde
Rav

J.J. Ramaker

Opvangkracht
Rh

H. van Ravestein

Wiskunde en rekenen
Rp

B.A.A.M. van der Reep

Economie
Reg

E. Regtop

ICT
Rn

I.M. Reintjes

Nederlands
Rm

J.W. Renes

LWOO, Leraar Nederlands
Rb

H.J. Ribberink

Lichamelijke opvoeding, Bewegen Sport en Maatschappij, Godsdienst/Levensbeschouwing, Filosofie
Roo

N. Roozenburg

Opvangkracht
Rs

A.J.M. Ruijssenaars

Handel en administratie, Rekenen
Rui

M.J. de Ruijter

Verzuimcoördinator VMBO
Rf

G.J.W. de Ruiter

Nederlands
Rl

C. Ruward-Liebeek

Nederlands
Sk

J.E. van Schaik-Kers

Wiskunde
Scp

P.L. Schep

Staflid ICT
Sch

W.E.H.M. Scherpenzeel

Roostermaker
Scc

P. Schinkel

Concierge
Sp

P.J. Schriek

Handel en administratie, Economie, Rekenen
Scj

J. Schuitema

Concierge
Mz

M.G. Schutte

Wiskunde
Sh

J.A.A. Schuur

Lichamelijke opvoeding
Si

P. Sitters

Natuurkunde, Scheikunde, Natuur Leven en Techniek
Sy

A.M. Smeele

Muziek
Sne

G.H.M. Snel

Sectorassistent Vmbo
Spi

L.F. Spierings

TOA Scheikunde
Sbk

B. Steenbeek-Kok

Medewerker communicatie en PR
Jy

J. Steintjes

Economie
Sr

R.F. Straat

Lichamelijke opvoeding, Bewegen Sport en Maatschappij, Wiskunde
Str

W.G. Struijk

Sectorassistent Vmbo
Tu

J.J.A. Stuivenberg

Economie
Sw

V. Swennen

SDV, ICT en H&A
Ml

I. Tammer

Lichamelijke opvoeding
Tm

M.H.M. Timmer

Mens & Maatschappij, Coördinator Leerlingzaken LWOO B1 en B2, RT Lwoo
Tp

M.J. Top

Engels
Tb

M.M.J.T.A. Traa

Biologie, Natuur Leven en Techniek, Decaan vwo
Tg

G.M. Tremus

Lichamelijke opvoeding, SDV
Tri

D. van Trigt

Onderwijsassistent
Tr

P. Troost

Biologie
Vel

E. van der Velde

Duits
Vel

M. van der Velden

Medewerker administratieve ondersteuning
Vm

H. Vermeij

Nederlands
Vc

M. van der Vliet

Economie
Vb

M.J. Voorbij

SDV, Lichamelijke opvoeding
Vd

R.E. de Vries

Nederlands
Vr

C.F. de Vries

Biologie
Va

M. de Vries

Biologie
Wg

G. Wesselo

Nederlands, Coördinator Leerlingzaken H5
Wt

L. Westerhof

Studiehuisbegeleider
Wh

H.E.J. Westerveld

Wiskunde
Wd

R. Wiederholdt

Lichamelijke opvoeding, Coördinator Leerlingzaken leerjaar B1 en B2
Wv

V.A.A. van de Wiele

Engels
Wj

J.H. Wieleman

Wiskunde
Wmn

R.R. Wiesman

Handvaardigheid, Beeldende vakken
Wie

L.W. Wietsma-Brug

Medewerker Personeelszaken
Ww

H. de Wit

Wiskunde
Wo

J.M. van Woudenberg

Engels
We

E. Woudenberg

Engels
Zi

I.M. van Zanten

Duits
Zen

N.J.J. Zethof

Opvangkracht
Zwe

W.P.A. Zwezerijnen

Avondconcierge
Oeps, er zijn geen resultaten gevonden. Probeer wat anders!

Contact en adresgegevens

Contact met het Oosterlicht Nieuwegein gewenst? Klik hier.