Personeelslijst

Eigentijds onderwijs. Dat geven wij.

Zoeken...

Aa

J.G. Aalbers

Nederlands
Abr

W. Abrahamse

Ab

A.W.A. Alblas

Godsdienst/Levensbeschouwing
Am

K.A. van Amerongen

Geschiedenis, Cošrdinator Leerlingzaken V4
As

A.P.W. Andriessen

Frans
Ag

G.H. Arkema

Wiskunde, Lichamelijke opvoeding, Rekenen
Afr

F.P. van Asch

Bk

H.L.H. van Baars

Muziek
Ker

B. Bakker

Ba

M.J.A. Bakker

Beeldende vakken, Kunst (beeldende vorming), Kunst (drama), Tekenen
Bc

G. Bal

Natuur-/scheikunde
Bal

K.G.M. Balvers

Bw

A. Bavarsad

Wiskunde
Bo

L. van den Berg

Dramatische expressie
Bn

W.R. van den Berg

Brg

S.S van den Berg

Bi

M.A.W. van Beusichem

Handvaardigheid, Beeldende vakken
By

R. Blonk

Biologie
Bl

E.P. Bollebakker

Grieks, Latijn, Klassieke Culturele Vorming
Bpe

P.H. Bot

Bov

M. Boverhof

Bra

G.S.M. Brand-Scholten

Bri

H.S.N. van den Brink

Br

S. Brouwer

Lichamelijke opvoeding, Cošrdinator Leerlingzaken T3
Pb

S.M. van Bruchem

Maatschappijleer
Bm

E.L. Burgman

Culturele en Kunstzinnige Vorming, Tekenen
Cn

N.J.J.J. Comans

Wiskunde, Mens & Maatschappij
Rey

P. Cornelisse

Magister, Leerlingadministratie
Df

F.A. van Dalen

Wiskunde
Dt

T. van Dam

Dramatische expressie
Da

A.A.K. Dingemanse

Engels, Cambridge Engels
Do

R.F. van Dongen

Engels
Dn

M. van Dongen

Dl

A.F. Duijf

Duits
Du

B. Duinsbergen

Wiskunde, ICT, Cošrdinator Rekenonderwijs VMBO, Cošrdinator Leerlingzaken VMBO leerjaar 3 en 4 ICT
Dub

B.J. Duncker

Pos

E.S. Post-van Eck

Rekenen, Sectorassistent
Em

M.S. van Eck

Nederlands
Boa

A.G. Bos-van Egdom

Ef

F.J. Eggen

Engels
Ea

A. Eijpe

Godsdienst/Levensbeschouwing
Es

S.E.M. van Esch

Handvaardigheid, Tekenen, CKV
Pts

M. Peters-van Ewijk

Fmi

M. Fokkelman

LWOO Onderbouw
Gan

A. de Gans

Ge

B.H.C.M. Geerts

Cambridge Engels, Remedial teacher
Gw

W.H. de Geit

Duits
Gy

T.H. Gerritsen

Lichamelijke opvoeding, Cošrdinator Leerlingzaken H3/V3
Gb

E.G.F.P.C. Giero

Techniek, Beeldende vakken, Science, Kunst & Cultuur
Gs

R.P.M. Goes

Economie, Management en Organisatie, Cošrdinator Leerlingzaken H4
Grf

E.E. de Graaf

Ga

F.R.A. de Graaf

Natuur- en scheikunde, Scheikunde
Cha

C.M. Groenen

Gc

E.F. de Groot

Mens & Maatschappij, Geschiedenis
Gt

M. de Groot

Handvaardigheid, Beeldende vakken, Expressieklascošrdinator
Gl

L.M.J. Groot

Cošrdinator Passend Onderwijs
Ht

T.H. de Haas

Techniek
Hac

C.W. Hack

Hh

L.W. van der Ham

Frans
Hs

C.E.M. Harmsen

Nederlands
Hu

I.E. Hartman

Handvaardigheid, Tekenen, Beeldende vakken
Ha

J. Has

Godsdienst/Levensbeschouwing, Geschiedenis
Has

H.A.S.M. al Hasni

systeembeheerder
Ths

T.M. van Hasselt

Hb

B.H.E.M. ten Have

Godsdienst/Levensbeschouwing
He

J. Heidema

Wiskunde
Hk

A.A. Hendriks

Engels
Hr

O.D. Hermsen

Scheikunde, Natuur Leven en Techniek
Hd

C.J.M. Hes

Biologie, Natuur Leven en Techniek
Hom

M. van de Hoef

Hof

P. van 't Hof-Gout

Hm

M. Hogendoorn

Kunst Beeldend, Kunst Algemeen, CKV, CKV cošrdinator
Hc

M.C. Holwerda

Frans
Hul

D.A. van der Hulst-Raap

Hl

L.M. Huser

Nederlands
Yb

A.J. van IJperen

Engels
Ise

M.B. Isenia

Systeembeheer, Helpdesk, Topdesk
Ja

S.C. Janatti

Dramatische expressie
Je

E. Jansen

Aardrijkskunde
Jj

J. Janssens

Muziek
Jch

L.J.M. Jochems

Natuurkunde
Jb

R.H. de Jong

Engels
Jo

F. de Jong

Nederlands
Js

S.J. Jonkhoff

Engels
Kd

D. Karadavut

natuur-/scheikunde
Ke

W.P.M. Keesom

Aardrijkskunde, Schoolopleider
Ky

K.V. Keijzer

Duits, Cošrdinator Leerlingzaken V5/V6, Leerlingbegeleider H/V
Blo

W.H. Bloem-van Kesteren

Examen secretariaat VMBO
Kz

W.J.W. Ketelaar

Aardrijkskunde
Ka

A.L.R. Kommeren

Natuur-/scheikunde
Kx

L.A. Kool

Maatschappijleer
Kc

C. Kooman

Frans
Kj

J.H. Kooyman

H/V 1 en 2, Leraar Duits
Ko

B.M.C. Koppelman

Nederlands
Kri

M.P. von Kriegenbergh

Kp

J.J.M. van der Kuip

Wiskunde, Natuur Leven en Techniek, Toetscošrdinator
Kv

G.E.C.M. Kunne

Grieks, Latijn, klassieke culturele vorming
Kv

drs. G.E.C.M. Kunne

Grieks, Latijn, Klassieke Culturele Vorming
Laa

E. van der Laan

Handvaardigheid, Beeldende vakken, Techniek
Ls

C.P. de Laat

Geschiedenis, Mens & Maatschappij
Jan

C.E. Jansen van 't Land

Lz

F. Lazaar

Frans, Leerlingbegeleider H/V
Ln

M.L. Leene

Lichamelijke opvoeding, SDV
Le

C. van Leeuwen

Lichamelijke opvoeding, Cošrdinator Leerlingzaken H/V 2
Lw

E. van Leeuwen

Nederlands, Cošrdinator Leerlingzaken T4
Lp

P.C. van Leeuwen-Scheel

Engels, Cošrdinator Leerlingzaken T1c/T1e/T1x/T2e/T2x
Lc

A.J.A. Lemcke-Valk

3TL en 4 TL, Leraar Nederlands
Lem

P.A. Lems

Li

M.G. Lindenburg

VWO 3/4/5/6
Lr

A.V. Lšwer

Economie
Lr

A.V. Löwer

economie
Mp

J.E. van het Maalpad

Economie, Management en Organisatie
Xx

S. van Maanen

Mn

B. van Maanen

Handel en administratie, Economie, Cošrdinator Leerlingzaken VMBO leerjaar 3 en 4 H&A
Mj

R.A.C. Majoor

Aardrijkskunde
My

C.F.A. Malta

Geschiedenis
Mx

J.E. Mannak

Dramatische expressie, Kunst (drama), Lichamelijke opvoeding
Ma

J.T. Matthys

Geschiedenis, Cošrdinator Leerlingzaken T1a/T1b/T2a/T2b/T2c
Md

D.C. Meijer

Aardrijkskunde, Decaan VMBO
Mes

S. Meijer

Me

M. Meijer

Lichamelijke opvoeding, Bewegen Sport en Maatschappij, Decaan H3/H4/H5
Mer

P.A.A.M. Mertens

Mi

P.K. Mesman

Sc

L.M. Schutte-van der Meulen

Wiskunde, Schoolopleider
Moo

M.E.W. Moed

Rekenen
Mr

M.A. Moerland

Wiskunde
Mh

C. van der Molen

Natuurkunde
Mo

J. van der Molen

Beeldende vakken, Cultuurcošrdinator
Mc

C.G. Molenaar

Wiskunde, Rekenen
Mon

J.M. Monrooij-Stijlaart

Nj

J.J.M. Neefjes

Frans
Nev

R. Nevenzeel

Nm

M. Nijhoff

Biologie
Nw

H. van Nimwegen

BT1/BT2/Lwoo BT1/Lwoo BT2, Leraar Mens & Maatschappij
oom

M. Oosterveld

Oos

A.J. Oosthuizen

On

M. Oostveen

Wiskunde, Intern begeleider
Oll

M. Ouallil

Oc

C. den Ouden

Nederlands
Hda

D. Heusinkveld-den Ouden

Scheikunde
Oud

A. van Oudheusden

Leerlingbegeleider VMBO
Psn

J.H. van Paassen

Pa

S.P. Pantschevski

Duits
Pp

P.S. Pardieck

Wiskunde/NLT
Pz

H.L. ten Pas

SDV, Lichamelijke Opvoeding
Pr

R.N.D.M. Pet-Cools

Maatschappijleer
Pt

J.A.M. Peters

Ict-route, Rekenen, Examensecretaris
Ps

M.J.H. Peters

Engels
Pm

M. van der Pol

Nederlands
Ph

J. Pothof

Geschiedenis
Pd

D. Pouw

Lichamelijke opvoeding
Rav

J.J. Ramaker

Rh

H. van Ravestein

Wiskunde en rekenen
Rp

B.A.A.M. van der Reep

Economie
Reg

E. Regtop

ICT
Rn

I.M. Reintjes

Nederlands, Decaan
Rm

J.W. Renes

LWOO, Leraar Nederlands
Rb

H.J. Ribberink

Lichamelijke opvoeding, Bewegen Sport en Maatschappij, Godsdienst/Levensbeschouwing, Filosofie
Roo

N. Roozenburg

Rs

A.J.M. Ruijssenaars

Handel en administratie, Rekenen
Rui

M.J. de Ruijter

Verzuimcošrdinator VMBO
Rf

G.J.W. de Ruiter

Nederlands
Rl

C. Ruward-Liebeek

Nederlands
Gr

S. Salam

Engels
Sk

J.E. van Schaik-Kers

Wiskunde
Scp

P.L. Schep

Sch

W.E.H.M. Scherpenzeel

Scc

P. Schinkel

Wy

E.H.M. Wijnen-van Schoonhoven

Techniek, Economie
Sp

P.J. Schriek

Handel en administratie, Economie, Rekenen
Scj

J. Schuitema

Sf

E.G. Schuller

Tekenen, Handvaardigheid
Mz

M.G. Schutte

Wiskunde
Sh

J.A.A. Schuur

Lichamelijke opvoeding
Su

G. Schuur

Natuur- en scheikunde
Sj

M. Sellami

wiskunde
Si

P. Sitters

Natuurkunde, Scheikunde, Natuur Leven en Techniek
Sy

A.M. Smeele

Muziek
Sne

G.H.M. Snel

Receptioniste/Telefoniste
Spi

L.F. Spierings

Sbk

B. Steenbeek-Kok

Sr

R.F. Straat

Lichamelijke opvoeding, Bewegen Sport en Maatschappij, Wiskunde
Str

W.G. Struijk

Tu

J.J.A. Stuivenberg

Economie
Sw

V. Swennen

SDV, ICT en H&A
Ml

I. Tammer

Lichamelijke opvoeding
Ta

A. Tamriuat

Duits
Tm

M.H.M. Timmer

Mens & Maatschappij, Cošrdinator Leerlingzaken LWOO B1 en B2, RT Lwoo
Tp

M.J. Top

Engels
Tb

M.M.J.T.A. Traa

Biologie, Natuur Leven en Techniek
Tg

G.M. Tremus

Lichamelijke opvoeding, SDV
Tri

D. van Trigt

Tr

P. Troost

Biologie
Vel

M. van der Velden

Vp

K.P.B. Veldkamp

Economie
Vm

H. Vermeij

Nederlands
Vc

M. van der Vliet

Economie
Vb

M.J. Voorbij

SDV, Lichamelijke opvoeding
Vr

C.F. de Vries

Biologie
Va

M. de Vries

Biologie
Vd

R.E. de Vries

Nederlands
Wg

G. Wesselo

Nederlands, Cošrdinator Leerlingzaken H5
Wt

L. Westerhof

Studiehuisbegeleider
Wh

H.E.J. Westerveld

Wiskunde
Wa

A.L. Weyers

Geschiedenis
Wd

R. Wiederholdt

Lichamelijke opvoeding, Cošrdinator Leerlingzaken leerjaar B1 en B2
Wv

V.A.A. van de Wiele

Engels
Wj

J.H. Wieleman

Wiskunde
Wmn

R.R. Wiesman

Handvaardigheid, Beeldende vakken
Wie

L.W. Wietsma-Brug

Ww

H. de Wit

Wiskunde
Wo

J.M. van Woudenberg

Engels
Zi

I.M. van Zanten

Duits
Zen

N.J.J. Zethof

Za

J.G. Zielhorst

Aardrijkskunde, Mens & Maatschappij
Zwe

W.P.A. Zwezerijnen

Oeps, er zijn geen resultaten gevonden. Probeer wat anders!

Contact en adresgegevens

Contact met het Oosterlicht Nieuwegein gewenst? Klik hier.